Przegapiłeś terminy rekrutacji na studia? Dowiedz się, gdzie trwa jeszcze nabór 2023!

Przegapiłeś terminy rekrutacji na studia? Dowiedz się, gdzie trwa jeszcze nabór 2023!

Rekrutacja na studia to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. To decyzja, która może zmienić Twoje życie i otworzyć przed Tobą nowe możliwości. Ale co zrobić, gdy przegapisz terminy rekrutacji na studia? Czy już wszystko stracone? Spokojnie, mamy dla Ciebie dobre wieści. W wielu uczelniach trwa jeszcze nabór, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę.

Terminy rekrutacji mogą być trudne do zapamiętania, zwłaszcza gdy jesteś zajęty codziennymi obowiązkami. Jednak niezależnie od okoliczności, istnieją rozwiązania, które pozwalają Ci spełnić marzenie o studiach. Wielu uczelniom zależy na tym, aby dać szansę ambitnym studentom, dlatego oferują dodatkowe terminy rekrutacji.

Najważniejsze to nie rezygnować z marzeń o edukacji. Dzięki dostępnym opcjom rekrutacyjnym, możesz nadal osiągnąć swoje cele i rozwijać się zawodowo. Nasz zespół doradców edukacyjnych jest tu, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z rekrutacją. Nie trać czasu – teraz jest idealny moment, by rozpocząć swoją edukacyjną przygodę!

 

Czy jest jeszcze szansa na studia?

Odpowiedź brzmi: tak! Nawet jeśli przegapiłeś główne terminy rekrutacji na studia, nadal masz możliwość rozpoczęcia swojej edukacji na wymarzonym kierunku. Wiele uczelni oferuje tzw. nabór uzupełniający, który pozwala na zgłoszenie się poza głównym terminem rekrutacji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby rozpocząć studia, ale z różnych powodów opuścili pierwotny termin.

 

Gdzie jeszcze trwa nabór na studia?

Jedną z uczelni, na której trwa nabór, jest Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu (EUST). To miejsce, gdzie znajdziesz wiele interesujących kierunków studiów, takich jak Prawo, Psychologia czy Zdrowie Publiczne. EUST stawia na indywidualność i potencjał każdego studenta, dlatego proces rekrutacji jest intuicyjny i przyjazny. Nie musisz się martwić konkurencją ani punktami – ważne są Twoje chęci i zaangażowanie.

 

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (WSNoZ) – oferta dla tych, którzy marzą o medycynie

Jeśli Twoim marzeniem jest praca w obszarze medycznym, WSNoZ ma dla Ciebie coś specjalnego. Trwa nabór na studia kosmetologiczne i fizjoterapeutyczne. To szansa na zdobycie wykształcenia w dziedzinach, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku pracy. WSNoZ to miejsce, gdzie kładziemy nacisk na praktyczne przygotowanie studentów do pracy zawodowej. Dzięki temu masz pewność, że zdobędziesz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także umiejętności praktyczne.

 

Proces rekrutacji – prosty i zrozumiały

Czym wyróżnia się rekrutacja na EUST i WSNoZ? Przede wszystkim prostotą i zrozumiałością. Nie musisz znać skomplikowanych przepisów ani martwić się skomplikowanymi procedurami. Wystarczy, że skontaktujesz się z Biurem Rekrutacji, a nasi doradcy pomogą Ci w każdym kroku. To my zajmiemy się formalnościami, a Ty będziesz mógł skupić się na swojej przyszłej edukacji.

 

Terminy rekrutacji na studia – nabór 2023

Przegapiłeś terminy rekrutacji na studia? To jeszcze nie koniec świata! W wielu uczelniach trwa nabór uzupełniający, który daje Ci drugą szansę na rozpoczęcie studiów. Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna i Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu to miejsca, gdzie możesz spełnić swoje marzenia o studiach na interesującym kierunku. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę. Nie zwlekaj – teraz jest najlepszy moment na rozpoczęcie swojej edukacji!

Czasami życie rzuca nam wyzwania i nie zawsze udaje się dostosować do terminów rekrutacji. Dlatego wiele uczelni oferuje dodatkowy nabór, który pozwala na rozpoczęcie studiów w innym terminie. To idealna okazja dla tych, którzy chcieliby kontynuować swoją naukę, ale przegapili wcześniejsze terminy.

Uczelnie, takie jak Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna i Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu, zapewniają wsparcie i pomoc w procesie rekrutacji uzupełniającej. Dzięki temu masz szansę zrealizować swoje marzenia o studiach na wybranym kierunku. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię psychologia, kosmetologia czy prawo, możesz znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Nasz zespół doradców edukacyjnych jest gotowy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję. Nie zwlekaj – teraz jest najlepszy moment na rozpoczęcie swojej edukacji i inwestycję w swoją przyszłość. Skontaktuj się z nami już dziś!

Dowiedz się więcej: eust.pl | wsnoz.pl

Udostępnij: